WABCO

Numer katalogowy:W513

Nazwa: ŚRUBA SWORZNIA M16 x 1,5 x 90 MM

Opis: Bolt (Short) M16x1,5 x 80 mm

WABCO

Numer katalogowy:M552

Nazwa: ŚRUBA M16 x 1,5 x 40 MM

Opis: Cover Bolt M16 x 1,5 x 40 mm

WABCO

Numer katalogowy:W171

Nazwa: ZWSTAW PODKŁADEK

Opis: Caliper Gaiter Retainer Set

WABCO

Numer katalogowy:W179

Nazwa: ZESTAW NAPRAWCZY PROWADNIC

Opis: Caliper Guides & Seals Repair Kit

WABCO

Numer katalogowy:W181

Nazwa: DŹWIGNIA KOMPLETNA

Opis: Caliper Adjuster Lever

WABCO

Numer katalogowy:W182

Nazwa: PODSTAWA ŁOŻYSK

Opis: Caliper Mechanism Housing

WABCO

Numer katalogowy:W180

Nazwa: ZĘBATKI MECHANIZMU REGULACJI

Opis: Caliper Adjuster Mechanism Gear

WABCO

Numer katalogowy:W183

Nazwa: ZESTAW NAPRAWCZY MECHANIZMU REGULACJI

Opis: Caliper Mechanism Repair Kit

WABCO

Numer katalogowy:W184

Nazwa: ZESTAW NAPRAWCZY MECHANIZMU REGULACJI

Opis: Caliper Mechanism Pin Repair Kit

WABCO

Numer katalogowy:W201

Nazwa: ZESTAW NAPRAWCZY PROWADNIC

Zamienniki: 12 999 746, 12999746, 1440505, 5001858722

Opis: Caliper Guides, Seals & Piston Repair Kit

1 2 3 4