17 850 86 86 / 17 221 93 20

O nas

INTER GAMA - serwis, regeneracja , naprawy bieżące zacisków hamulcowych , sprzedaż i dystrybucja zestawów naprawczych do zacisków wyprodukowanych przez : Knorr, Meritor, Haldex, Wabco oraz Perrot, Bendix, Brembo i Girling.

Największy wybór komponentów oraz części  do zacisków hamulcowych do samochodów ciężarowych , naczep, przyczep , samochodów osobowych . dostawczych , autobusów.

 INTER GAMA prowadzi również regenerację i sprzedaż turbosprężarek do wszystkich typów samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników, maszyn rolniczych i budowlanych.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Firma INTER GAMA zajmuje się ponadto  dystrybucją części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do samochodów ciężarowych, autobusów, naczep i półciężarówek oraz maszyn budowlanych . Firma rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku jako sklep części do samochodów ciężarowych . Siedziba firmy wraz z magazynem centralnym mieści się w Rzeszowie, gdzie do dyspozycji sieci handlowej znajduje się magazyn o powierzchni ponad 2000 m2. W planach jest dalszy rozwój firmy o kolejne oddziały w Polsce.

Oferujemy naszym klientom bardzo szeroki asortyment przy stosunkowo konkurencyjnych cenach z następujących kategorii:

INTER GAMA oferuje łatwy i szybki kontakt z handlowcem, fachowe doradztwo oraz realizacja zamówień w krótkich terminach. Zamówiony przez klientów towar dostarczamy bezpośrednio własnym transportem lub wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zapraszamy do współpracy  zarówno klientów indywidualnych jak i firmy transportowe, hurtownie oraz sklepy części zamiennych do samochodów ciężarowych

 

   Od 01-11-2019 INTER-GAMA jest przeniesiona na teren  POM TYCZYN

ul. Grunwaldzka 70, 36-020 TYCZYN